Bloga wspierają

Google odpowiada na najczęstsze pytania AdSense

Muszę przyznać, że taka akcja jaką zrobiło Google AdSense bardzo mi się podoba. Ludzie z AdSense postanowili zebrać w jednym miejscu najczęściej zadawane pytania odnośnie programu Google AdSense i na nie odpowiedzieć!

Jak czytamy w najnowszym wpisie na oficjalnym blogu AdSense:

Nieustannie staramy się poprawiać przejrzystość naszych zasad, dlatego niedawno w Centrum Pomocy AdSense opublikowaliśmy nową sekcję z odpowiedziami na najczęstsze pytania zadawane przez wydawców.

Znajdziecie tam odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Czy zdjęcie dziewczyny w bikini może zostać uznane za treść tylko dla dorosłych?
  • Czasami widzę reklamy pozostające w tym samym miejscu po prawej lub lewej stronie ekranu podczas jego przewijania. Czy stanowią naruszenie zasad?
  • Czy mogę umieścić reklamy pod przyciskiem „Link do pobrania”?

I wiele innych ciekawych pytań.

Tagi: adsense faq adsense kontakt adsense pytania

Piotr Cichosz aka shpyo - zdjęcie

Piotr Cichosz (shpyo)

Front-end developer i seoninja. Twórca kilku serwisów internetowych, na których eksperymentuje jak bardzo można nagiąć wytyczne Google oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Paweł
Paweł 16.02.2014 17:17:51

W sumie dobry ruch, zawsze mnie denerwowało wysyłanie indywidualnych zapytań do Googla żeby dowiedzieć się, czy moja strona jest dobrze dopasowana do Adsense czy znajdą jakiś element łamiący regulamin. Mam nadzieję, że to FAQ będzie z czasem rozbudowywane o nowe pytania, a nie skończy się na tych co już są

Gavatar Dominik
Dominik 03.03.2014 21:02:48

Jak na teraz to widzę,że coraz więcej osób stosuje na swoich przeglądarkach blokady reklam i adsense nie jest wyświetlane, przez co dużo, a nawet bardzo dużo osób traci dochód. Między innymi i Ja :(

Pozdrawiam

Gavatar Regeno
Regeno 15.06.2014 15:40:56

Czytałem kiedyś taki artykuł na ten temat był tam tez jakieś statystyki. Niestety dużo ludzi traci na tym blokowaniu reklam.

Gavatar Czaro303
Czaro303 23.07.2018 10:24:58

Przydatne linki :)

Informacja: A więc zdecydowałeś/-aś się na komentarz! Bardzo się cieszę. Pamiętaj tylko aby podpisać się imieniem lub nickiem! Komentarze są moderowane i każda próba podpisania się słowem kluczowym i/lub nazwą domeny będą tępione. Mam nadzieję, że nie wymagam dużo w zamian za link dofollow!