Bloga wspierają

Właśnie wypełniłem ankietę AdSense

Kilka dni temu Google zapowiadało, że będzie rozsyłam ankiety w sprawie programu. Była też informacja o tym jak można aktywować sobie opcję by taką ankietę dostać (gdyby ktoś chciał mieć pewność, że ją dostanie). Skorzystałem z tej porady i dzisiaj dostałem maila z linkiem do ankiety.

I szybko mi poszło. Po cichu liczyłem, że może uda się dostać do ankiety. Przecież chodzi o dobro ogóle wszystkich wydawców. Moje odpowiedzi nie są wielką tajemnicą. Miałem zastrzeżenia do jednej rzeczy - jak pewnie większość z Was - KONTAKT Z PRAWDZIWYMI LUDŹMI Z ADSENSE. I to głównie wytknąłem Google jako rzecz którą należy poprawić. Dlatego piszę o tym specjalnie na blogu. Jak ktoś z Google Polska to czyta, to dobrze ;).

W ankiecie była prośba o ocenę "Kontaktu z obsługą klienta". Odpowiedź była tylko jedna - "bardzo niezadowolony". Oczywiście poszło o bana jednego z mojego serwisu. Gdy Google wprowadziło specjalny formularz kontaktowy dla osób spełniających odpowiednie kryteria. Odpowiedź mnie nie zaskoczyła. Jak zwykle odpowiedź z automatu bez wskazania konkretnej przyczyny nałożenia kary.

Tagi: ankiety adsense kontakt z adsense google adsense

Piotr Cichosz aka shpyo - zdjęcie

Piotr Cichosz (shpyo)

Front-end developer i seoninja. Twórca kilku serwisów internetowych, na których eksperymentuje jak bardzo można nagiąć wytyczne Google oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Adam
Adam 16.10.2013 22:42:45

Miałem okazję dzisiaj wypełnić ankietę i też napisałem swoje spostrzeżenia na temat kiepskiego kontaktu z obsługą. Mnie najbardziej zirytował fakt, że bezpośredni kontakt z obsługą jest dostępny tylko dla osób osiągających wyższe zarobki, a najbardziej - fakt ograniczonej ilości znaków w wysyłanej wiadomości do nich (!!!). Odebrałem to jakby mi powiedzieli: "streszczaj się, bo nie mamy dla ciebie czasu".

Gavatar Anna Kowalska
Anna Kowalska 09.01.2014 21:37:21

To co piszesz jest profesjonalne,
ale także w sposób bardzo interesujący i przyjemnie się go czyta.
Dodam Twojego bloga do listy najlepszych blogów
http://najlepszy-blog-o-marketingu.blogspot.com

Gavatar barmic
barmic 01.02.2014 00:34:48

100% prawdy, kontakt z obsługą to porażka. to właśnie jest jeden z minusów monopolu na rynku - większy przecież może więcej - większość i tak zdecyduje się na adsense więc po co się starać?

Informacja: A więc zdecydowałeś/-aś się na komentarz! Bardzo się cieszę. Pamiętaj tylko aby podpisać się imieniem lub nickiem! Komentarze są moderowane i każda próba podpisania się słowem kluczowym i/lub nazwą domeny będą tępione. Mam nadzieję, że nie wymagam dużo w zamian za link dofollow!