Bloga wspierają

Odpowiedź Google dla partnera zarabiającego $25

Muszę Wam powiedzieć, że liczyłem na przełom gdy dowiedziałem się, że partnerzy, którzy zarabiają $25 tygodniowo będą mieli możliwość kontaktowania się z supportem AdSense. Jednak "coś" podpowiadało mi, że może wyjść jak zwykle.

Dostałem odpowiedź. Poruszyłem temat bana na jedną z moich domen. Odpowiedź przyszła po 2 dniach! Byłem miło zaskoczony. Jednak treść maila to niestety, ale automat. Cała treść maila to wycinki regulaminu i pomocy z AdSense. Bardzo liczyłem na odpowiedź od prawdziwej, żywej osoby, które wskaże mi konkretną odpowiedź na konkretne pytanie. Trochę się zawiodłem.

Potwierdza to tylko, że dla AdSense liczą się partnerzy "premium", chyba tylko oni mogą liczyć na konkretną odpowiedź.

Tagi: formularz kontaktowy adsense odpowiedź adsense adsense

Piotr Cichosz aka shpyo - zdjęcie

Piotr Cichosz (shpyo)

Front-end developer i seoninja. Twórca kilku serwisów internetowych, na których eksperymentuje jak bardzo można nagiąć wytyczne Google oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Krzysztof Lis
Krzysztof Lis 19.04.2013 22:18:11

Jakoś mnie to specjalnie nie dziwi. Partner zarabiający 25$ tygodniowo, zarabia dla Google pewnie z 10-15$ w tygodniu. Za tę kwotę trudno opłacić kogoś, kto będzie siedział przy komputerze i odpowiadał na pytania, zanim się pytający nie przebije przez automat. ;)

A swoją drogą -- o co dokładnie pytałeś? I jaką odpowiedź dostałeś? Chciałeś się dowiedzieć, czemu strona została zbanowana, czy raczej ją odbanować?

Gavatar shpyo autor
shpyo 29.04.2013 19:53:58

@Krzysiek - pytałem o bana o konkretny powód. W zamian dostałem wyciąg (c&p) regulaminu. Tyle to i jak sam wiem.

Gavatar Kamil
Kamil 23.05.2013 07:57:40

W moim przypadku odpowiedź przyszła po około 2 dniach i nie było tam żadnych wycinków z regulaminu czy odpowiedź robota. Miła, jasna odpowiedź od jakieś Pani.

Gavatar Paweł Pszonka
Paweł Pszonka 02.08.2013 22:40:05

Ciekawa informacja. Wsparcie jest polskojęzyczne, czy jest tylko w języku angielskim? Po przekroczeniu $25 tygodniowo pojawia się dodatkowa opcja w panelu do kontaktu?

Informacja: A więc zdecydowałeś/-aś się na komentarz! Bardzo się cieszę. Pamiętaj tylko aby podpisać się imieniem lub nickiem! Komentarze są moderowane i każda próba podpisania się słowem kluczowym i/lub nazwą domeny będą tępione. Mam nadzieję, że nie wymagam dużo w zamian za link dofollow!