Bloga wspierają

Jeśli zarabiasz conajmniej $25 tygodniowo w AdSense to będziesz mógł się kontaktować z AdSense!

Ciekawa informacja dla osób korzystających z AdSense. Będzie można kontaktować się bezpośrednio z supportem AdSense - mailowo, a nie przez forum, gdzie może ktoś odpowie.

Wczoraj na blogu AdSense pojawiła się informacja, że osoby zarabiające conajmniej $25 tygodniowo będą mogłby kontaktować się z supportem AdSense. Na odpowiedź będzie trzeba poczekać do 2 dni roboczych, ale wszystko zależy od tego jak dużym zainteresowaniem będą cieszyły się pytania.

Oczywiście spełniam ten warunek i już zdąrzyłem wysłać pytanie, które dotyczy mojego ostatniego bana ;). Ciekawy jestem co odpiszą o ile w ogóle odpiszą.

Formularz kontaktowy AdSense.

Tagi: kontakt z adsense support adsense adsense

Piotr Cichosz aka shpyo - zdjęcie

Piotr Cichosz (shpyo)

Front-end developer i seoninja. Twórca kilku serwisów internetowych, na których eksperymentuje jak bardzo można nagiąć wytyczne Google oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Adrian Sosnowski
Adrian Sosnowski 05.03.2013 15:16:39

Żeby oni tak chętnie odpisywali jak w przypadku gdy jest się reklamodawcą. Niestety nadal wydawca jest u nich tylko narzędziem. Ale można wybaczyć, bo zarobki są dobre ;)

Gavatar matt
matt 15.04.2013 11:14:57

Od publikacji minął miesiąc, czy udało się uzyskać odpowiedź?

Informacja: A więc zdecydowałeś/-aś się na komentarz! Bardzo się cieszę. Pamiętaj tylko aby podpisać się imieniem lub nickiem! Komentarze są moderowane i każda próba podpisania się słowem kluczowym i/lub nazwą domeny będą tępione. Mam nadzieję, że nie wymagam dużo w zamian za link dofollow!