Bloga wspierają

Strony sportowe mają duży potencjał

Motywujący wpis na nowy rok. Nie wiem czy ktoś z Was ma strony o tematyce sportowej, jeżeli nie, to chyba najwyższy czas by to zmienić. Pod koniec 2012 roku dostałem ciekawego maila. Dostaję gotowy, tematyczny tekst na stronę umieszczam w nim dwa linki i za to dostaję pieniądze. Wg mnie duże.

O jaki potencjał chodzi?

Pieniężny oczywiście. Na takich szybkich akcjach można zarobić znacznie więcej niż na AdSense, systemach typu prolink, linkolo i innych podobnych.

Jakie stawki?

Stawki są wg mnie wysokie. Od 150zł, 150 euro za tekst. To nie jest pomyłka, tyle można dostać za umieszczenie gotowego tekstu. W nim należy umieścić 1 lub 2 linki. Jak duży ruch musicie wygenerować by na stronie by na swojej MFA zarobić 150 zł/euro?

Jakie to linki?

Zaraz powiecie, że takich linków nie lubi Google i obniża ranking takiej strony. Jesteście w błędzie. Te linki prowadzą do stron bukmacherów. Już wiecie dlaczego tak duże stawki :) (większe stawki są do stron z pokerem ;). Jeżeli macie zadbaną stronę, to nawet jeżeli umieścicie kilka linków raz na jakiś czas, to Waszej stronie nic nie grozi.

Strony, które cieszą się dużym wzięciem wśród takich klientów muszą mieć PR większy lub równy 3. Trochę pracy nas czeka, ale i tak się opłaca.

Przekonałem Was do postawienia kilku stron sportowych?

PS. W 2013 życzę wszystkim Czytelnikom wysokich zarobków na stronach WWW :).

Tagi: 150 euro dziennie 150zł za link strony sportowe

Piotr Cichosz aka shpyo - zdjęcie

Piotr Cichosz (shpyo)

Front-end developer i seoninja. Twórca kilku serwisów internetowych, na których eksperymentuje jak bardzo można nagiąć wytyczne Google oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Wojtek
Wojtek 03.01.2013 08:19:56

Mnie nie przekonałeś, ale może osoby, które tworzą strony nie z pasji a dla kasy się skuszą.
Dostaje takie mejle od lat, wszystkie trafiają do kosza.

Gavatar shpyo autor
shpyo 03.01.2013 08:24:42

@Wotek: dlaczego nie korzystasz z takich ofert?

Gavatar Wojtek
Wojtek 03.01.2013 08:31:04

Prowadzę 7 lat stronę klubu piłkarskiego, znajdują się tam same informacje klubowe, nie wrzucę teraz takiego tekstu nie dlatego, że mi pozycje spadną tylko po prostu nie chcę sobie syfu na stronie robić.
Jak ktoś prowadzi bloga sportowego, owszem, może wstawić raz na jakiś czas taki tekst ale nie na stronę klubową, chociaż znam takie strony, które swego czasu ładowały więcej spamu niż informacji "z boiska" ;)

Gavatar hazardowaa
hazardowaa 03.01.2013 08:55:13

kolejna sprawa to to że umieszczanie takich reklam na stronie jest w obecnym momencie niezgodne z prawem, no chyba ze takie teksty dostarczaja bukmacherzy z licencją na terenie polski. Ale obecnie jest tylko takich 2...

Gavatar Haincz
Haincz 04.01.2013 08:27:09

Dostałem też taką ofertę kiedyś. Pewna firma dawała co prawdą 70 euro za dodanie jednego tekstu i twierdziła, ze może nawet być nofollow - myślę sobie, żyć nie umierać. Umówiliśmy się, że tekst będzie recenzją na 3000 znaków i faktycznie tak było, ale jak przeczytałem tekst to myślałem, ze z krzesła spadnę. Mistrzostwo mieszarkowe, żadnego zdania nie można było nazwać logicznym, a do tego błędy ortograficzne. Krótko mówiąc - DRAMAT.

Gavatar Piotr
Piotr 06.01.2013 18:36:55

Haincz, myślę że za 70euro, możnabyło pomyśleć nad dodatkowymi 30 na napisanie profesjonalnego artykułu, który zleciłbyś komuś. Ew. podać w cenie za np. 3 kolejne publikacje każda po 70 euro - myślę, że dwie strony wtedy byłyby zadowolone.

Ps. @shypo, zdradzisz co to za firmy? może się zainteresuję ;-)

Gavatar Artur
Artur 17.01.2013 11:54:50

Wczoraj właśnie dostałem ofertę z wstawieniem artykułu za 100zł.

Informacja: A więc zdecydowałeś/-aś się na komentarz! Bardzo się cieszę. Pamiętaj tylko aby podpisać się imieniem lub nickiem! Komentarze są moderowane i każda próba podpisania się słowem kluczowym i/lub nazwą domeny będą tępione. Mam nadzieję, że nie wymagam dużo w zamian za link dofollow!