Bloga wspierają

Na AdSense świat się nie kończy

Powoli zaczynam się z faktem, że moze mi się nie udać wyciągnąć domenę z bana w AdSense. Dlatego od dłuższego czasu zaczynam szukać alternatyw dla AdSense. Oczywiście w grę wchodzą m.in. programy partnerskie. Na pierwszy ogień idą słodycze, bo zbliżają się swięta :).

Czytałem gdzieś, że największe pieniądze zarabia się na poleceniu usług, produktów. Postanowiłem zbadać ten temat i zobaczyć jak to będzie działać. Oczywiście wszystkimi danymi (o ile się jakieś pojawią) podzielę :).

Udało mi się nawiązać współpracę ze sklepem Chocolissimo. Za każdą sprzedaż dostanę 12% :). Owy sklep sprzedaje fajne czekoladki np. telegramy, samochody itp. Korzystałem z usług tego sklepu i byłem zadowolony z kontaktu jak i zamówionej rzeczy. Kolejna rzecz, to te produkty są dość oryginalne. Idealnie pasuje do kilku moich serwisów.

Na dobry początek udało mi się wynegocjować kupon zniżkowy SHPYO_10 (ważny do 6 grudnia) upoważniający do zniżki 10% na produkty z kategorii mikołajki.

Polecicie jakieś ciekawe PP?

Tagi: alternatywa adsense chocolissimo kupon zniżkowy chocolissimo programy partnerskie

Piotr Cichosz aka shpyo - zdjęcie

Piotr Cichosz (shpyo)

Front-end developer i seoninja. Twórca kilku serwisów internetowych, na których eksperymentuje jak bardzo można nagiąć wytyczne Google oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Wpisy, które mogą Ciebie zainteresować

Komentarze

Gavatar Ghoran
Ghoran 13.11.2012 10:19:08

Korekta obywatelska:
Pierwsze zdanie wpisu jest bez sensu. Brakuje chyba "godzić" i powinno być "domeny".

A pytanie o PP ciekawe. W Polsce jest bardzo mało programów afiliacyjnych oferowanych przez same sklepy. Są niby "duże" sieci, ale też w porównaniu do świata to bieda z nędzą.

Ja się kręcę w tematyce dóbr cyfrowych więc korzystam z cj.com czy Amazona.

Gavatar Daria
Daria 13.11.2012 20:36:17

Na przykładzie NetSales widzę że tak naprawdę ubogo w programy... Wybrać coś co będzie z wartością dla klientów nie jest proste, a promowanie konkursów gdzie zostawiasz numer i zapisujesz się tym samym na subskrypcję za 3,6 (3x w tygodniu) to przesada i strzał w stopę...

Gavatar Wilk
Wilk 21.11.2012 19:54:40

Składu nie podają, a to jak dla mnie jest dyskwalifikujące w przypadku produktów spożywczych :(

Gavatar Karolina
Karolina 24.11.2012 16:56:20

Oczywiście że świat się nie kończy (na AS)... mamy jeszcze adtaily, adkontekst, oraz wiele ciekawych programów afiliacyjnych - ale tu warto sprawdzić co promujemy by nie zrazić swoich czytelników programami typu: wygraj 1000zł zostaw numer kom. i pożerają z konta po kilka złoty za sms, regulaminu nikt nie czyta a żal do nas :)

Gavatar Boyakki
Boyakki 10.12.2012 18:25:20

Za co dostałeś bana na Adsense?

Gavatar Mateusz
Mateusz 01.04.2013 23:19:42

Wyszła już ta strona z bana, bo mnie to ciekawi...

Informacja: A więc zdecydowałeś/-aś się na komentarz! Bardzo się cieszę. Pamiętaj tylko aby podpisać się imieniem lub nickiem! Komentarze są moderowane i każda próba podpisania się słowem kluczowym i/lub nazwą domeny będą tępione. Mam nadzieję, że nie wymagam dużo w zamian za link dofollow!