Bloga wspierają

Cel - tego mi trzeba było

Jeszcze jeden z "nudnawych" wpisów na blogu. Zanim zacznę pisac juz konkrety, muszę wspomnieć o jednej rzeczy. Przed założeniem bloga o AdSense średnio mi szło - brakowało mi motywacji. Teraz jest trochę inaczej.

"Trochę" to za mało powiedziane. Jest zupełnie inaczej. Już sam fakt, że muszę napisać Wam jak mi idzie, co robię i ile już zarobiłem jest wystarczającym motywatorem. A ten cel o którym wspomniałem to taka wisienka na torcie.

Przez ostatni tydzień udało mi się zrobić tyle ile przez 2 miesiące przed blogiem. Widzicie jak blog potrafi zmotywać i dać kopa? Wcześniej, najzwyczajniej w świecie nie chciało mi się. Wiem, ze niby kasa może być większa, ale co ja poradzę jak mi się nie chciało? Na sama myśl, żeby wprowadzić 50 tekstów do panelu mnie skutecznie zniechęcała.

Opłacało się. W tym tygodniu wprowadziłem teksty, zaindeksowały się i juz generują ruch :). Reklam co prawda jeszcze nie wstawiłem, ale to kwestia kilku dni. Muszę jeszcze wybrać dobre miejsca na te reklamy aby CTR był w miarę wysoki.

Tagi: motywacja ctr

Piotr Cichosz aka shpyo - zdjęcie

Piotr Cichosz (shpyo)

Front-end developer i seoninja. Twórca kilku serwisów internetowych, na których eksperymentuje jak bardzo można nagiąć wytyczne Google oraz autor kilku blogów. Pasjonat nowych, otwartych technologii.

Komentarze

Gavatar Koleś zza ściany
Koleś zza ściany 12.07.2011 08:41:24

O czym piszesz blogi i w jakiej ilości?

Gavatar Kinger
Kinger 12.07.2011 13:07:10

No widzisz jak Cię motywujemy? :D Jaki średni ruch na stronę?

Informacja: A więc zdecydowałeś/-aś się na komentarz! Bardzo się cieszę. Pamiętaj tylko aby podpisać się imieniem lub nickiem! Komentarze są moderowane i każda próba podpisania się słowem kluczowym i/lub nazwą domeny będą tępione. Mam nadzieję, że nie wymagam dużo w zamian za link dofollow!